Agentúra Twiggy » Agentúra

Agentúra

Naša agentúra vám sprostredkuje vystúpenia špičkových umelcov, ktorí sa postarajú o jedinečný zážitok a pozitívne emócie vašich hostí. Ozvláštnite svoje podujatie vystúpením skvelej rockovej kapely, alebo mu dajte nádych Orientu. Či už sa rozhodnete pre jedno alebo druhé, naša agentúra vám zaručí profesionálov, ktorí svoje vystúpenie predvedú na vysokej úrovni. Množstvo akcií a spokojných klientov nám potvrdzuje, že rocková muzika či orientálny tanec, ktoré prezentujú naši umelci, sú v ich podaní jedinečné a nezabudnuteľné.

Vášeň, oheň, energia a krása - taká je Najla...

Najväčšie rockové hity, nádherný čistý hlas speváka a profesionálna zohraná kapela - taký je Setback...

Okrem ponuky vystúpení týchto umelcov sa postaráme aj o ozvučenie a osvetlenie vášho podujatia.

Disponujeme vlastnou svetelnou a ozvučovacou technikou schopnou zastrešiť potreby v prípade ozvučovania či nasvecovania menších, ale aj väčších akcií a podujatí.

Súčasťou sú bezdrôtové mikrofóny, možnosť ozvučenia viacerých miestností súčasne, prípadne aj ozvučovanie  iných hudobných telies - od jednoduchých po náročnejšie projekty.

Program, ktorý ponúkame, je vhodný na:

  • firemné akcie, večierky
  • plesy, bály, slávnostné podujatia, spoločenské akcie
  • vernisáže, konferencie, výstavy, kongresy
  • festivaly, koncerty
  • oslavy, svadby

Program, ktorý vám naša agentúra sprostredkuje, je určený pre firmy, agentúry, divadlá, galérie, občianske združenia, kluby, hotely, ale i súkromné osoby.

 

 

 

 


198351


198351

Fotografia k článku

Postaráme sa o váš zážitok a pozitívne emócie!